Geplaatst: 13 augustus 20159 j fotogast 18 berichten 4 Trofeeën 0 Reputatie Na een comparitie van partijen waarbij door de griffier aantekeningen zijn gemaakt, is er geen proces verbaal opgemaakt. Hierdoor is er in het hoger beroep geen kennis van genomen. Is dit normaal?
Geplaatst: 13 augustus 20159 j Norbert Bakker 18.2k berichten 38 Solutions 14 Trofeeën 2k Reputatie Moderator Beste Fotogast, Kun je wellicht aangeven om wat voor zakelijke kwestie dit gaat? Nu oogt het als een zuivere juridische vraag zonder enige ondernemersrelevantie. Eem Financieel Advies ; persoonlijk en vertrouwd verzekerd voor ZZP en MKBGespecialiseerd in Arbeidsongeschiktheid, aansprakelijkheid en Cyber.
Geplaatst: 14 augustus 20159 j StevenK Raad van Advies 4.8k berichten 8 Solutions 13 Trofeeën 689 Reputatie Op 13-8-2015 om 20:15, fotogast zei: Na een comparitie van partijen waarbij door de griffier aantekeningen zijn gemaakt, is er geen proces verbaal opgemaakt. Hierdoor is er in het hoger beroep geen kennis van genomen. Is dit normaal? Er zijn rechtbanken die tegenwoordig alleen nog maar de 'aantekeningen van de griffier' hebben en geen proces-verbaal, dus dat komt vaker voor. #ICT #Legal #manufacturing #sustainability
Geplaatst: 14 augustus 20159 j fotogast 18 berichten 4 Trofeeën 0 Reputatie Auteur Op 13-8-2015 om 20:17, Norbert Bakker zei: Beste Fotogast, Kun je wellicht aangeven om wat voor zakelijke kwestie dit gaat? Nu oogt het als een zuivere juridische vraag zonder enige ondernemersrelevantie. Aansprakelijkheid huurgeschil. En waar het mij om gaat hoe kan men bij een hoger beroep tot een juiste afweging komen terwijl niet van alle feiten kennis kan worden genomen.
Geplaatst: 14 augustus 20159 j Yannick_ 1.8k berichten 8 Trofeeën 102 Reputatie Volgens mij zegt Steven ook dat je dan moet terugvallen op de "aantekeningen van de griffier" en niet op een PV. Volg @yannick_veys op Twitter. Ik tweet over online marketing, conversie optimalisatie, persuasive design en leuke artikelen. Ben je actief op Twitter en wil je meer volgers krijgen en minder tijd bezig zijn met het maken van tweets? Kijk dan eens op https://hypefury.com
Geplaatst: 14 augustus 20159 j Branko Collin 2.8k berichten 4 Solutions 11 Trofeeën 268 Reputatie Als ik zo naar je andere problemen kijk (hier en hier), hoop ik dat je niet alleen op dit forum naar oplossingen zoekt. Branko Collin, front-end web developer / prototyper / Drupal-developer.
Geplaatst: 20 augustus 20159 j fotogast 18 berichten 4 Trofeeën 0 Reputatie Auteur Op 14-8-2015 om 12:11, Branko Collin zei: Als ik zo naar je andere problemen kijk (hier en hier), hoop ik dat je niet alleen op dit forum naar oplossingen zoekt. Veel mogelijkheden zijn er niet. Volgens de Europese Unie zou iedere inwoner recht hebben op juridische bijstand, maar als je rond moet komen van een uitkering en toch een eigen woning, kom je niet in aanmerking voor een bijdrage in de rechtsbijstand. Als er dan ook nog beslag op je woning ligt ben je helemaal jarig en wordt je van het kastje naar de muur gestuurd. De gemeente zegt juridisch loket, die zegt je bent geen natuurlijk persoon en je krijgt van ons geen enkel antwoord. De overheid zegt je moet een advocaat nemen. Nou ik moet zeggen je wordt hier wel heel vrolijk van.
Geplaatst: 20 augustus 20159 j Norbert Bakker 18.2k berichten 38 Solutions 14 Trofeeën 2k Reputatie Moderator Quote Nou ik moet zeggen je wordt hier wel heel vrolijk van. Lastig... In 3 verschillende topics stel je complexe vragen met vrijwel geen achtergrondinformatie en zonder dat je de welwillende leden (en juridische deskundigen) enig zicht geeft op het totale plaatje. Je maakt het daarmee niet alleen heel moeilijk om jou concreet en zinnig advies te geven, maar je wekt ook weinig sympathie en begrip op omdat niemand jouw situatie ziet of begrijpt: daarvoor geef je echt veel te weinig informatie. Die opmerking of kritiek is overigens niet nieuw en niet van mij alleen: in vrijwel iedere door jou geopend topic heb je die reactie al meerdere malen gekregen Geloof me: je krijgt veel meer begrip en veel beter advies als je een keer het hele verhaal uit de doeken doet op één plaats in plaats van steeds losse puzzelstukjes. Eem Financieel Advies ; persoonlijk en vertrouwd verzekerd voor ZZP en MKBGespecialiseerd in Arbeidsongeschiktheid, aansprakelijkheid en Cyber.
fotogast
Na een comparitie van partijen waarbij door de griffier aantekeningen zijn gemaakt, is er geen proces verbaal opgemaakt.
Hierdoor is er in het hoger beroep geen kennis van genomen.
Is dit normaal?