
-
HL-ers met hun onderneming in de media!
Wij hebben de afgelopen tijd best wat media-aandacht gehad, dit interview is gisteren online gekomen en ik vind het een mooi stuk. https://www.coronakrant.nl/2020/06/22/geen-schaamte-maar-trots-na-faillissement-bij-richard-theuws-zeg-gewoon-dat-het-kut-is-zo-moeilijk-is-dat-niet/
- Huftergedrag Action en Hunkemöller stort ons straks in échte crisis
-
Richard Theuws startte met het volgen van Limoncello verkopen , Huftergedrag Action en Hunkemöller stort ons straks in échte crisis , Nieuw bordspel: waar prototype ontwikkelen? en 3 andere
- Huftergedrag Action en Hunkemöller stort ons straks in échte crisis
- Calamiteiten- en overbruggingsregelingen voor ondernemers i.v.m. Corona
-
Nieuw bordspel: waar prototype ontwikkelen?
Zoek je een producent, een partner (ook voor exploitatie?) of alleen de ontwikkeling van een prototype?
- Calamiteiten- en overbruggingsregelingen voor ondernemers i.v.m. Corona
- Hoe raakt Corona jouw onderneming
-
Hoe raakt Corona jouw onderneming
Nou ja, dat dus. De cijfers van het RIVM kloppen met het aantal mensen dat positief getest wordt, maar zijn dus ook afhankelijk van o.a. het aantal tests dat uitgevoerd wordt en het aantal mensen dat zich laat testen. Er zijn dus niet 503 patiënten in totaal, maar 503 mensen die positief getest zijn. In dat stuk wat ik eerder deelde wordt er (op basis van data uit andere gebieden) van uit gegaan dat het aantal besmettingen een flinke factor hoger ligt.
- Hoe raakt Corona jouw onderneming
-
Hoe raakt Corona jouw onderneming
Of eigenlijk; het aantal geteste en vastgestelde gevallen, wat dus afhankelijk is van een aantal factoren zoals 'hoeveel testen worden er uitgevoerd' en 'wie laten zich testen'. In dat stuk staat een staafdiagram over China waar ze dat weggezet hebben tegen de daadwerkelijke gevallen die dus achteraf pas geconstateerd kunnen worden. Dat kaartje heb ik hier bijgevoegd. De GELE blokken zijn confirmed cases (zeg maar RIVM cijfers), de grijze de achteraf uitgerekende daadwerkelijke besmettingen. En ja, je kunt echt wel iets over de gebruikte rekenmodellen zeggen, want er worden aannames gedaan, maar al zou het voor 20% waar zijn dan is het nog niet te overzien. Kortom, lees dat stuk.
-
Hoe raakt Corona jouw onderneming
Lees dit bericht. Echt. Ik vrees dat het zinloos is om te denken "als ik deze maand gewoon mijn geld kan verdienen zien we daarna wel weer verder". Lees. Dit. Bericht. Ik hoop van harte dat jullie mij over een paar weken weg kunnen zetten als belachelijke paniekzaaier, maar ik durf het risico niet te nemen om dit te negeren. https://medium.com/@tomaspueyo/coronavirus-act-today-or-people-will-die-f4d3d9cd99ca
-
Wat kost een boekhouder?
Ik ga dit topic toch sluiten, de (te) generieke vraag sluit niet echt aan bij het doel van Higherlevel. Uit de forumregels:
- Hoe om te gaan met huurcontract?
- Incasso inschakelen
-
Limoncello verkopen
Eerder deze week hebben we een vraag op het forum gehad over iemand die ook van huis iets met voedingsmiddelen (chocolade) wil gaan doen. Daar heeft @Rik · een mooie uitgebreide reactie op geplaatst met wat links. Het slechte nieuws is; dat gaat 'm niet worden zonder vergunningen etc. Hier kun je direct doorklikken: